Fjolla Morina ka publikuar disa video, ku bën lëvizje provokuese para kamerës

Fjolla Morina ka publikuar disa video, ku bën lëvizje provokuese para kamerës.

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit pamje nga pushimet, ku po qëndron në Mal të Zi.

Së fundi, ajo postoi disa video, ne të cilat u shfaq duke bërë lëvizje provokuese në bikini,të cilat ia vinin në pah të pasmet bombastike.

Kujtojmë se “Nace Nace” titullohet projekti i fundit muzikor nga Fjolla Morina, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

ImageImageImage

Anita dhe Ramushi ishim mbrëmë në dasmë, më këtë fustan ajo mori gjithë vëmendjen

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Përveç si gruaja e kryeministrit, ajo u bë e njohur në publik si gazetare në moshë shumë të re, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në dasmën e djalit të luftetarit të anëtarit të AAK-së Lulzim Kabashit, i cili mbrëmë ka martuar djalin e tij.

E shoqëruar nga burri i saj, Rramushi, Anita ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me fustan të gjatë e me shumë stil, Anita është dukur një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Përveç si gruaja e kryeministrit, ajo u bë e njohur në publik si gazetare në moshë shumë të re, shkruan ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në dasmën e djalit të luftetarit të anëtarit të AAK-së Lulzim Kabashit, i cili mbrëmë ka martuar djalin e tij.

E shoqëruar nga burri i saj, Rramushi, Anita ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me fustan të gjatë e me shumë stil, Anita është dukur një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

‘Xheku’ fle edhe në këtë vend kur e merr gjumi

Ja, si e ku fle ‘Xheku’ kur e merr gjumi.

Naser Rafuna është ndër aktorët dhe komedianët më të dashur për publikun shqiptarë.

Ai karekterizohet me skeçet e tij të veçanta të cilat mirëpriten tej mase nga publiku, shkruan Kosovarja.

Në tri seriale televizive, siç janë “3 gjermant e trashë”, “Kafeneja Jonë”, e së fundi në serialin vendor “Çka ka shpija”, komediani e ka treguar vetën, duke dëshmuar talentin e tij me mjeshtri e profesionizëm.

Por i gjithë ky sukses, sigurisht që lyp mund e sakrificë, përderisa ne e shohim me komoditet nga shtëpitë tona.

E Naseri e ka shpalosur një moment nga puna e tij e lodhshme por që gjithmonë rezulton me sukses. Me një storie në Instagram aktori ka publikuar një fotografi në të cilën shihet i shtrirë në divan duke fjetur.

“Pushim Xhirimi

Pushim!!! N’gjum të thellë”, ka shkruar ai duke treguar një nga prapaskenat e projekteve të tij të suksesshme.

Gresa shkëlqen nga pushimet, këtë detaj nuk e keni vërejtur

Gresa Behluli publikon foto të bukura nga pushimet.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, tash e sa ditë po shijon pushimet në këto ditë të nxehta vere.

Artistja shqiptare po qëndron në bregdetin shqiptar dhe po ju sjell fotografi të bukura.

Këngëtarja në Instagram publikoi disa fotografi në të cilat shfaqet shumë e lumtur, shkruan rtv21.

Gresa Behluli publikon foto të bukura nga pushimet.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, tash e sa ditë po shijon pushimet në këto ditë të nxehta vere.

Artistja shqiptare po qëndron në bregdetin shqiptar dhe po ju sjell fotografi të bukura.

Këngëtarja në Instagram publikoi disa fotografi në të cilat shfaqet shumë e lumtur, shkruan rtv21.

“Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i saj, që erdhi në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore. Ky projekt numëron mbi dy milionë klikime.

Kaq thjeshtë shkon në dasmë Vesa, duket si ‘kukull’

Kështu rregullohet Vesa Luma për dasma.

Ajo nihet për bukurinë e saj natyrale.

Këngëtarja Vesa Luma tash e një kohë është pasivizuar në skenën muzikore shqiptare, kjo për shkak se ajo ka vendosur të jetojë në Zelandën e Re së bashku me burrin dhe djalin.

Mirëpo ajo vazhdon të jetë afër fansave ne anë të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale.

E së fundmi ajo duket se është bërë gati të marrë pjesë në një dasëm derisa ka kaluar kohë në vendlindje.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Vesa duke publikuar një fotografi ku ka shkruar ‘Weeding time’, dhe ka paraqitur pamjen e saj e rregulluar dhe gati për pjesëmarrje në dasëm.

Nora shfaqet provokeuse në publik, shikojeni lëvizjet e saj

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse.

Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Tani Nora ka gjetur kohë edhe të argëtohet. Ajo është duke qëndruar jashtë shtetit, duke shijuar vende të bukura në Evropë.

E veshur në mënyrë provokative, Nora po shfaqet super joshëse.

Për me tepër shikoni lëvizjet provokuese të Norës në publik. /ORAinfo/

“Go.diti mamin tim, e ka.pi për fyti”, zbardhet historia e she.rrit të dy këngëtareve të njohura shqiptare

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka treguar për herë të parë rreth zënkës së saj me këngëtaren Leonora Jakupi. Për ngjarjen e cila kishte ndodhur në vitin 2003, ishte shkruar shumë në gazetat e kohës dhe se ishte ngjarja më e përfolur e showbizit.

Ajo tha se për herë të parë filloi kur Leonora Jakupi duke ecur e goditi nënën e saj e pastaj nga aty filloi zënka, shkruan Express.

“Po ka pasur përleshje, po pse ka ndodhur e si ka ardhur kjo nuk e di” tha Adelina duke shtuar se “Mamin e ka goditur pak Leonora së pari. Ishte një gardërobë e ngushtë, ajo kaloj edhe e go.diti mamin. Mami i bërtiti pak për stres të xhirimeve” tha ajo.

“Mami i tha ‘kadale moj çika ime’. Pastaj ajo e kapi për fyti, e unë kam ndërhy aty” tha Adelina, por nuk tha se nuk dëshiron të flasë më tepër për këtë temë.
Adelina tha se ende nuk e ka të qartë se a është rivale me të apo jo, duke shtuar se nuk ka asnjë xhelozi me askënd.

“Faktikisht ende nuk e kam të qartë a jemi rivale apo jo, sinqerisht po e tham se në jetën time nuk kam pasur asnjë xhelozi për askën, e më pak për një vajzë të re, e le më për një këngëtare që ka kënduar në Koshare” tha ajo.

Biseda dhe foto e.rotike për disa muaj, kur italiani takon vajzën sh.okohet nga e vërteta që z.bulon

Sic është bërë e modës tani, të rinjtë nisin një lidhje dashurie qoftë edhe pa u takuar fizikisht, por me takimet virtuale në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe më këta dy të rinj, që i janë futur telasheve pasi vendosën të takohen disa kohë pas bisedave të gjata dhe er.otike në chat.

Një 23 vjeçar, i lindur në Suzzara është denoncuar në polici pas asaj që i bëri vajzës që e kishte njohur në internet.

Djali kur e pa, kuptoi se nuk kishte folur me vajzën që kishte përballë. Ajo kishte përdorur profil të rremë dhe foto jo të sajat gjatë gjithë kohës.

I tërb.uar për këtë konstatim, i riu i kërkoi vajzës të dilte nga makina.

Ajo nuk pranoni të largohej, por ai e shtyu dhe e hodhi nga makina në rrugë.

Vajza jetonte në zonën e Kremones incidenti ka ndodhur më 11 gusht. Mediat italiane shkruajnë gjithashtu se vajza refuzoi të shkonte në hotel me djalin e kjo e shtyu më shumë inatin e tij.

Makina është gjetur nga policia disa qindra metra larg vendit të incidentit. Policia duke përdorur pamjet e kamerave në zonë kanë fiksuar identitetin e djalit.

Kur bukuria nuk ka kufij, e fejuara e Milotit na dëshmon këtë

Belkiz Kera e njohur si e fejuara e futbollistit kosovar Milot Rashicës nuk po di të ndalet. Në secilën paraqitje të saj nuk po i mungon vëmendja e publikut.

Por jo vetëm kaq. Belkizi shquhet edhe si një femër tejet e bukur dhe tërheqëse, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po ngjall përditë inetersim të madh me imazhet që publikon duke përçuar bukurinë e saj të papërshkrueshme.

Ngjashëm ka ndodhur edhe me imazhet e saj të fundit, e veshur me një stil sportiv po duket për mrekulli.

Aq e bukur dhe e këndshme vie sa lirshëm mund të themi se bukuria nuk ka kufi e këtë e dëshmon edhe Belkizi./Kosovarja/.

Dua Lipa kështu argëtohet me shoqe në pushime

Dua Lipa duke qenë këngëtarja më e suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare padyshim se merr vëmendjen në secilën paraqitje të saj.

Krijuesja e shumë hiteve si : “New Rules”, “One Kiss” apo “Be The One” ka miliona fansa në të gjithë botën.

Madje ajo në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga më shumë se 33 milionë fansa.

E së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi mjaft ‘të nxehta’ ku shihet në plazh duke ekspozuar format trupore në bikini.

Kujtojmë që Dua kohëve të fundit ka qenë në fokus të mediave rozë për shkak të lidhjes të lidhjes së saj me Anwar Hadid.