Remzia në pushime me vajzën dhe dhëndrrin, por shikoni kë e kanë takuar atje

Remzie Osmani është këngëtarja shumë e njohur në publik.

Ajo është një prej këngëtareve më të ftuara të këndojë në da smë e në festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

Remzia është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk he ziton ta ekspo zojë në rrjete sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një foto me të cilën tregon se kanë shkuar në pushime së bashku me vajzën e dhën drrin e atje kanë takuar këngëtaren e mirënjohur, Edona Llalloshin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *