Nora shfaqët në disponim nga vetura, ja me çka po relaksohet

Nora dhe Roberti tashmë janë nd arë, dhe kjo ka bërë bu jë të madhe në publik.

Dyshja para pak javëve i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo.

Është Nora ajo më aktivja në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një video nga vetura ku duket mjaftë e re laksuar.

Nora nga aty shfaaqët në diskonim duke e kënduar një këngë të motrës së saj, Erës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *