A e dini cila këngëtare e njohur kosovare është kjo?

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Kjo këngëtare e mirënjohur e muzikës popullore, për vite të tëra ka arritur një numër të madh fansash, kjo falë dashurisë së madhe ndaj muzikës së saj.

Zëri i saj i ëmbël ju ka përcjellë dhe vazhdon të ju përcjellë edhe tash, shkruan rtv21.

Bëhet fjalë për Ganimete Jashanicën, këngët e së cilës kishin mesazhe të fuqishme, mesazhe këto që tregojnë se me artin shpirtëror, ajo kishte gjetur mënyrën se si të shprehej.

Por, a e mbani mend se si dukej Ganimete Jashanica vite më parë? Më poshtë ju sjellim disa fotografi të realizuara vite më parë dhe nga ajo që e shihni, do ta kuptoni se ajo ka mbetur e njejta, me plot sharm e elegancë.

Madje, për 52-vjeçaren vitet janë vetëm numra.

Ganimete Jashanica është e martuar qe sa vite me Ismet Jashanicën dhe kanë dy fëmijë.

11 faktet pikante që nuk i dinit rreth filmave për të rritur… (Video)

Fokusi Burrat aktualisht fokusohen më tepër te fytyra e femrës kur shikojnë por.no.

2- Kërkimi Në motorët e kërkimit për video Po,rno, në krye të listës janë vidot MI,LF, pas tyre vijnë ato me adoleshente.

3- Sa shumë janë… Janë 4.2 milionë faqe të detikuara vetëm për videot Po.rno

Keni ende një “Nokia 3310”? Mund të fitoni deri në 2000 euro (Video)

Nëse keni ende një telefon “Nokia3310” apo një playstation të vjetër në shtëpi mund të mërrni deri në 2 mijë euro, kështu që kontrolloni me kujdes bodrumin.

I pashkatërrueshmi Nokia 3310 me të cilin mijëra shqiptarë kanë luajtur lojën e famshme “Snake” tani vlen në ankand të paktën 300 euro. Por nuk mabron këtu.

Kush ka akoma GameCube, e krijuar nga Nintendo në vitet 90 tani vlerësohet 1500 euro .

Qeveria vendos: 780 euro në muaj për gjithë të papunët dhe skamnorët

Qeveria vendos: 780 euro në muaj për gjithë të papunët dhe skamnorët

Shteti italian do të japë mbështetje financiare deri në 780 euro në muaj për çdo person që jeton me qira dhe pa burime të ardhurash. 150 euro nga kjo shumë duhet

Ndihma është pjesë e paketës së reformave që qeveria italiane ka miratuar së fundi në lidhje me mirëqenien sociale. Pas këtij vendimi, kritikët thonë se masat janë të paqëndrueshme për gjendjen financiare të vendit

Rusia në panik! Avioni më i ri luftarak amerikan është gati për luftë

Forcat ajrore amerikane në fillim të marsit 2019, kanë zbuluar avionin e ri luftarak.

Pas miliona investimeve, Forcat ajrore amerikane, kanë sjellë avionin F-X, i cili ka futur në panik rusët.

Laboratori i Kërkimeve Ajrore të SHBA-së, publikoi një video që tregon se çfarë mund të jetë një avion luftarak i gjeneratës së gjashtë.

Forca Ajrore lëshoi ​​videon për të mbyllur iniciativën e saj të Shkencës dhe Teknologjisë 2030, e cila u nis në shtator nga Heather Wilson, sekretar i Forcës Ajrore.

Vedati i Stupcave viziton Policet e Kosovës, do të shkriheni së qeshuri kur ta kuptoni se çfarë iu premtoi atyre

Vedat Bajrami i ka vizituar gratë police të Kosovës.

Me rastin e festës së 8 marsit, humoristi kosovar ka bërë një premtim qesharak.

“8 Marsi, ju premtova zonjave qe asniher nuk qoj dor te gruja nana motra dhe vajza se për babën ju kam premtu qe kurr dorë si kam kthy aty ketu naj shkelm për hajgare.

Ishte knaqësi Vizita në Policinë e Kosovës” shkruan Vedati në njoftim.

Emocionohet Anita – Ja çfarë mori sot për 8 mars

Anita Mucaj është moderatorja e njohur kosovare.

Ndonëse ishte e njohur për publikun, ishte lidhja me Ramush Haradinajn ajo që e bëri edhe më të përfolur në publik.

Ata kanë tre fëmijë, një vajzë dhe dy djem.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot, Anita ka ripostuar foton me të cilën vajza e saj, Hana ia ka uruar 8 Marsin

Kika e kishte shitur gruan e tij Vlorën për 30 euro

Kika i Big Brother Albania ka dy vite që e ka një aktakuzë të ngritur në Pejë për shkak se dyshohet se ka detyruar gruan e tij, Vlorën, të kryente prostitucion. Kjo u bë e ditur kur vetë Vlora foli publikisht për këtë çështje. Prokuroria e Pejës ka ngritur aktakuzë kundër tij në vitin 2017. I njëjti, po akuzohet edhe në Shqipëri për mashtrim dhe fshehje të të ardhurave

Më 9 mars të 2017, Kreshnik Husaj, i njohur si “Kika i Big Brother Albania”, është ngarkuar me aktakuzë nga Prokuroria Themelore e Pejës për detyrim në prostitucion. Kika, akuzohet se ka detyruar gruan e tij që të kryente prostitucion. Por, në këtë mesele, nuk ishte i vetëm.

‘Nuk do të luash dot kurrë me mua!’ Përflitet për lidhjen me reperin e njohur, por Beatrix Ramosaj me këtë veprim, ia bëri gjërat e qarta ATIJ

Betarix Ramosaj është një prej këngëtareve shqiptare më të talentuara, por dhe më të komentuara sidomos për një lidhje të mundshme me reperin Escobars.

E teksa shpesh këngëtarja bën postime në Instagram duke i bërë tag reperit, çka sjell akoma dhe më shumë dyshime për lidhjen e tyre, së fundmi Beatrix ka shpërndarë një foto e cila na ka bërë disi konfuzë.

Një fanpage ka edituar një foto të këngëtares me shkrimin: “Unë jam kukulla Barbie me të

Fitoi lotarinë me shumën marramendëse, veprimi që i riu bën më pas do t’ju çudisë (Video)

Një 27-vjeçar ka fituar lotarinë. I riu me identitetin A. Campbell ka fituar plot 158.400.000 euro.

Por në këtë rast lajm përbën diçka tjetër dhe jo fakti që ai ka fituar lotarinë. E themi këtë pasi i riu ka shkruar t’i tërheq paratë duke veshur një maskë nga filmi i famshëm horror ‘Scream’.

Këtë gjë ai ka bërë në mënyrë, që familjarët e tij të mos merrnin vesh, pasi nuk donte që të shpenzonte para duke u bërë dhurata atyre