Neymar luan sot kundër Zvicrës, por të dashurës së tij i publikojnë videon…

Zvicra e shqiptarëve do të ketë punë shumë të vështirë sonte ndaj Brazilit. Një sfidë që nuk duhet humbur midis kombëtares helvete që ka një grup të konsoliduar, ku lojtarët kyç janë shqiptarë, përballë kombëtares braziliane që padiskutim janë pretendetët kryesorë për fitimin e Botërorit, me udhëheqjen e Neymar.

E ndërkohë që ky i fundit ka zënë titujt e revistave dhe portaleve kryesore të sportit, e dashura e tij, Bruna Marquezine ka zënë titujt e mediave me videon e fundit të transmetuar në një program televiziv. Aktorja shfaqet në një serial brazilian në skena intime me një actor. Thuhet se xhirimet e serialit janë bërë para se Neymar dhe Bruna të lidheshin me njëri-tjetrin. Dyshja u përfolën për ndarje pak kohë më parë, por ata janë kthyer sërish bashkë.

Pamje Eksluzive: Kadri Veseli duke gjuajtur me kallashnikov gjatë kohës së luftës

Në emisionin “Frontal” janë publikuar videoinqizime të kohës së luftës të cilat nuk janë parë asnjëherë deri tash.

Kadri Veseli ishte njëri ndër kryesorët e Ushtrisë Clirimtare të Kosovës, dhe shihet duke gjuajtur me kallashnikov, me pamje që nuk janë publikuar asnjeherë

Shikojeni videon më poshtë