Lëkundet sërish Shqipëria/ Tërmet me magnitudë 4.6, Epiqendra në Lushnje

Ballina

Një lëkundje tërmeti ka goditur vendin tonë. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:
Lëkundjet ishin me magnitudë 4.6 të shkallës rihter. Epiqendra ishte 10 km në verilindje të Lushnjes dhe thellësia e këtij tërmeti ishte 2 kilometra.Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë.
Ndërkohë EMSC e ka konsideruar këto lëkundje të nivelit 4. /postlajme.netLeave a Reply