Biseda dhe foto e.rotike për disa muaj, kur italiani takon vajzën sh.okohet nga e vërteta që z.bulon

Sic është bërë e modës tani, të rinjtë nisin një lidhje dashurie qoftë edhe pa u takuar fizikisht, por me takimet virtuale në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe më këta dy të rinj, që i janë futur telasheve pasi vendosën të takohen disa kohë pas bisedave të gjata dhe er.otike në chat.

Një 23 vjeçar, i lindur në Suzzara është denoncuar në polici pas asaj që i bëri vajzës që e kishte njohur në internet.

Djali kur e pa, kuptoi se nuk kishte folur me vajzën që kishte përballë. Ajo kishte përdorur profil të rremë dhe foto jo të sajat gjatë gjithë kohës.

I tërb.uar për këtë konstatim, i riu i kërkoi vajzës të dilte nga makina.

Ajo nuk pranoni të largohej, por ai e shtyu dhe e hodhi nga makina në rrugë.

Vajza jetonte në zonën e Kremones incidenti ka ndodhur më 11 gusht. Mediat italiane shkruajnë gjithashtu se vajza refuzoi të shkonte në hotel me djalin e kjo e shtyu më shumë inatin e tij.

Makina është gjetur nga policia disa qindra metra larg vendit të incidentit. Policia duke përdorur pamjet e kamerave në zonë kanë fiksuar identitetin e djalit.

Merr fund pas dy vitesh martesa e Marinës dhe Getoarit, ja çfarë bën këngërari

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk janë në momentin e tyre më të mire. Të paktën kështu thuhet në mediat online Thashethemet janë ndezur pas pothuajse dy vitesh dhe një prej arsyeve është puna e moderatores. Një vit më parë Marina u shkëput nga TV Klan dhe fjalët qarkullonin se ishte pikërisht reperi, ai që nuk e linte bukuroshen të ushtronte profesionin e saj.

Një tjetër detaj që shtonte dyshimet ishte pikërisht fakti që ata nuk publikonin foto bashkë në rrjetet sociale, mirëpo as nuk pëlqenin apo komentonin postimet e njëri-tjetrit.

Burime pranë dyshes, i thanë Dosja.al se dëshira e moderatores për t’u rikthyer pranë ekranit dhe profesionit të saj ka bërë që mes çiftit të lindin konflikte.

Mirëpo siç duket këto ishin thjesht thashetheme sepse me foton e postuar së fundmi, Getoari shfaqet me partneren e tij të jetës teksa shkroi “Mahalla mood”.

Pra Marina dhe Getoari janë më të dashuruar se kurrë.

Erik Fullani e tra.dhtoi me 16 vjecaren, vajza e Majlinda Bregut ia m.byll gojën : S’më bën dot…(Foto)

Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër.

Por Vajza e Majlinda Bregut, Kejda sot ka bërë një postim në rrjetet sociale teksa shihet duke shijuar një gotë vere.

Krahas fotos Kejda shkruan se askush nuk e bën që të heqë dorë nga makaronat dhe vera. “S’më bën dot askush që të heq dorë nga makaronat dhe vera”, – shkruan vajza e Majlinda Bregut.

Kejda u përfol për një lidhje me djalin e ish-guvernatorit Ardian Fullani, Erikun. Pavarësisht fjalëve dhe fotove të shkrepura, dyshja nuk dolën asnjëherë zyrtarisht bashkë.

Eriku u fotografua duke u puthur me një brune në Dhërmi, disa ditë më parë.

Dua Lipa kapet në momente intime nga pushimi me të dashurin, puthje e kapje b…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila të enjten (më 22 gusht) mbushi 24 vjet, po vazhdon festën e ditëlindjes me të dashurin në Malibu.

Në disa fotografi të cilat janë publikuar së fundmi, shihet Dua Lipa duke u puthur me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid.
.
Ata në pamjet me poshtë janë shfaqur të zjarrtë pranë njëri-tjetrit, duke u put.hur e bërë skena inti. me.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e cila të enjten (më 22 gusht) mbushi 24 vjet, po vazhdon festën e ditëlindjes me të dashurin në Malibu.

Në disa fotografi të cilat janë publikuar së fundmi, shihet Dua Lipa duke u puthur me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid

Ata në pamjet me poshtë janë shfaqur të zjarrtë pranë njëri-tjetrit, duke u puthur e bërë skena intime.

Për me tëpër shikoni fotot…

Roberti e konfirmojë ndarjen, Nora befason me veprimin e saj!

Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë bashkë. Është Roberti ai që e ka konfirmuar se ai dhe Nora janë ndarë.

Përmes një postimi në Instagram, Roberti e ka konfirmuar ndarjen, ndërsa ka thënë se vazhdon të ketë miqësi të mirë me Norën, përcjell ORAinfo.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën”, ka thënë ndër të tjera Roberti në njoftimin e tij për ndarje nga Nora Istrefi.

Por edhe pse kanë kaluar disa orë nga ky postim, Nora vazhdon të heshtë. Ajo nuk ka postuar asgjë deri me tani në lidhje me ndarjen nga burri i saj.

Postimi i saj i fundit është bërë dje në Instastory ku shfaqet duke u relaksuar jashtë Kosovës.

ORAinfo kohë me parë ka shkruar se Nora dhe Roberti nuk po jetonin më bashkë.

Ka kohë qe ata nuk kanë postuar foto se bashku, ndërsa as nuk i kanë pëlqyer postimet e njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Me poshtë e gjeni videon e Norës të bërë një ditë me parë…

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë fare, shfaqet i grimuar dhe me bizhuteri që vendosin gratë

lton Ilirjani është një ndër biznesmenët më të njohur në vendin tonë. Ai u përfol shumë, pasi tha hapur në një ekran televiziv se ishte homoseksual.

Ai është rikthyer në Tiranë, pasi për disa kohë ishte në Amerikë ku punoi për të zhvendosur atje biznesin e tij. Kurse së fundmi ai ka thyer edhe një tabu tjetër.

E themi këtë, pasi ai ka filluar të dalë në rrugët Tiranës i grimuar dhe me bizhuteri që i vendosin vetëm femrat.

Po ashtu ai ka shpërndarë edhe disa foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me grim dhe krahas tyre ka shkruar:

Shqipëria ka nevojë për më shumë persona mendje hapur.”
Kujtojmë këtu se biznesmeni edhe disa kohë më parë realizoi një set fotografik me fotografin Fadil Berisha, ku shfaqej me grim dhe bizhuteri. Mesa duket biznesmeni shqiptar ka vendosur t’i thyej fare tabute.

Kjo femër po i ofron 80 mijë euro për të pasur të dashur

Milionerja më e re në Britani ka zbuluar se ka një vit që nuk ka kryer marrëdhënie seksuale. Jane Park, 23 vjeçe fitoi një milion funte në vitin 2013, por duket se fati nuk e ka ndjekur që prej asaj kohe.

Në një postim në Instagram, ajo ka shkruar: “Dita e 362 pa seks. Dola jashtë dhe vrapova me shapka vetëm të kujtoja se çfarë zhurme kishte.”

Jane është në kërkim të mashkullit ideal që prej kohës kur historia me ish-futbollistin Jordan Piggot dhe konkurrentin e X-Factor, Sam Callahan morën fund.

Pasi publikoi shkrimin, fansat e saj e mbështetën duke i thënë se së shpejti do të ketë mashkullin e duhur në krah.

Vitin e kaluar, në një përpjekje për të gjetur të duhurin, Jane krijoi një faqe interneti ku kërkohej që të gjithë ata që dëshironin të kishin një romancë me të, duhet të bënin një aplikim.

Madje Jane ofroi të paguante një të ardhur prej 77 mijë dollarë për personin që do zgjidhte.

Meda e ‘kalli’ këtë verë nepër dasma, por a e dini sa fitoj?

Në një emision televiziv ku ishte i ftuar këngëtari Meda, u pyet për jetën private dhe atë profesionale.

Këngëtari njihet se është i pranishëm në ahengje familjare ku ‘ndez‘ atmosferën dhe argëton të pranishmit.

Një pyetje që iu parashtrua ishe ‘Sa paguhesh për një dasmë’?

‘Është sekreti i jemi se nuk kom qef me i thon çmimet, mirë paguhemi mirë, shyqyr Zotit‘, u shpreh këngëtari

E dini cila këngëtare e njohur kosovare është kjo?

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Kjo këngëtare e mirënjohur e muzikës popullore, për vite të tëra ka arritur një numër të madh fansash, kjo falë dashurisë së madhe ndaj muzikës së saj.

Zëri i saj i ëmbël ju ka përcjellë dhe vazhdon të ju përcjellë edhe tash, shkruan rtv21.

Bëhet fjalë për Ganimete Jashanicën, këngët e së cilës kishin mesazhe të fuqishme, mesazhe këto që tregojnë se me artin shpirtëror, ajo kishte gjetur mënyrën se si të shprehej.

Por, a e mbani mend se si dukej Ganimete Jashanica vite më parë? Më poshtë ju sjellim disa fotografi të realizuara vite më parë dhe nga ajo që e shihni, do ta kuptoni se ajo ka mbetur e njejta, me plot sharm e elegancë.

Madje, për 52-vjeçaren vitet janë vetëm numra.

Ganimete Jashanica është e martuar qe sa vite me Ismet Jashanicën dhe kanë dy fëmijë.

Robert Berisha: Po jemi nda, unë dhe Nora nuk jemi më bashkë

Këtë publikisht e ka treguar vet Roberti me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Image result for robert berisha nora istrefi
Shkrimi i tij i plotë:

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..😍 dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet 😎 permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej