Rrëfehet Mihrije Braha: Ja sa duhet të jet madhesia që ta çojë femrën në ‘Qiellin e Shtatë’nga kënaqësia (Video)

Rrëfehet Mihrije Braha: Ja sa duhet të jet madhesia që ta çojë femrën në ‘Qiellin e Shtatë’nga kënaqësia (Video)

Mihrije Braha ka shokuar me deklaratat e saj ne nje emision te fundit.Në një intervistë ajo është shprehur se për t’u bërë ‘perëndesha të s3ksit’ vajzat duhet të jenë të bukura.Dhe per sekretet se sa duhet te jet madhesia e instrumentit te mashkullit qe ta kenaq femren.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Publikohen fotot, kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut

Sabri Fejzullahu është ndër këngëtaret me të njohur në trojet shqiptare.

Është legjendë e muzikës, këngëtar i pa zëvendësueshëm në skenën muzikore shqiptare.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Karizmatik edhe sot e kësaj dite, ani pse në të 70-tat e tij. Sabri Fezjullahu ka treguar që është njeri i kohës, artist qe nuk skadon.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Vajza e Shyhretes ka dalë me shoqe, por do t’iu ‘çudisë’ me këtë veshje

Vajza e Shyhretes ka dalë me shoqe, por do t’iu ‘çudisë’ me këtë veshje
Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.Gresa është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ka pas vetes shumë njerëz që e ndjekin.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Lajmërohet Met Elshani për herë të parë pas… Ja cila është gjendja shëndetësore (Video)

Gjatë orëve të pasdites së sotme, menaxheri i labelit muzikor “OnRecords” , Met Elshani u p.lagos me armë zjarri në lagjen “Dardania”.

Përmes një postimi në Instagram, Elshani është lajmëruar për herë të parë pas p.lagosjes. Ai ka shpërndarë këngën e re të artistëve të tij, Fero dhe Zzap.

“Flm per Brengosjen mir jam MOMO eshte nje super projekt qe kemi punuar shum knaquni me Kengen.”, ka thënë menaxheri i njohur shtype rekl,am dhe shiko vide,on

E pazakontë/ Nëna e varfër donte të shiste gjak për t’u ushqyer, vajza i dhuron varësen që i ka dhënë i fejuari (Video)

Që mjerimi ka kapluar çdo skaj të këtij vendi, kjo as nuk vihet më në diskutim. Tmerrin më të madh e përjetojmë kur dëgjojmë nga persona që njohim histori reale e mjaft të dhimbshme që lënë gjurmë në kujtesën tonë.

Jo rrallëherë kemi dëgjuar raste kur persona tejet të varfër ofrohen të shesin organet e tyre për të mbijetuar, por edhe një tjetër mënyrë është edhe shitja e gjakut shtype rekl, am dhe shiko videon

Në Kosovë filmohet një fenomen interesant në qiell (Video)

Një lexues ka nisur në adresë të Gazetës Express një video, në të cilën shihet një fenomen i çuditshëm i krijuar në qiell.

Më shumë ngjason me një re, e cila ka marrë ngjyra të ylberit, megjithatë nuk mund të definohet saktësisht se çfarë është.

Personi që e ka nisur videon, duket se e ka gjiruar atë duke ecur me makinë në një nga rrugët e Kosovës shtype rekl,am dhe shiko vide,on

“Ndalohet puthja e lopëve”, qeveria nxjerr ligjin e çuditshëm, ja detaji që i trembi (Video)

Qeveria e Austrisë ka kërkuar nga qytetarët që të ndalojnë sfidën e puthjes së lopëve, e cila aplikohej prej tyre, për t’u shpërndarë me video më tej nëpër rrjetet sociale.

Aplikacioni zvicerran Castl kishte lancuar aplikacionin “#KuhKusChallenge”, që nënkuptonte sfidën e puthjes së lopëve. Kjo sfidë bëhej për të ndihmuar njerëzit në nevojë në Zivër, Gjermani dhe shtete të tjera europiane shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Enca me imazh të ri, si çdo herë në fokus vë gjoksin (Video)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca njihet për provokimet që bën e që çdo herë në fokus ka linjat e saj.

Enca edhe në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram nuk ka harruar të ekspozoj pikat e saj të forta.

E veshur në një fustan me ngjyrë kafe, Enca u kujdes të dukej sa më seksi dhe atraktive gjë të cilën e arriti shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Po bën namin, por këtë detaj shokues nuk e kapët në videoklipin e Encës (Video)

Kënga e re e Encës në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin po bën namin dhe brenda pak orëve ka arritur mijëra shikime në Youtube duke shënuar suksesin e rradhës për artisten.

Përveç këngës shumë ritmike e që pritet të kthehet në hit, u komentua shumë edhe pamja e Encës në klip shtype rekl, am dhe shiko videon

Rita ia qet ‘flakën’ Instagramit, iu lë pa fjalë me këtë paraqitje (Video)

Rita Ora është këngëtarja shqiptare me famë botërore.

Ajo arriti që të bëhet një ndër të paktat këngëtare shqiptare që u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer në mbarë botën.

Rita nuk mungon as në festivale të ndryshme si muzikore ashtu edhe nga fushat e tjera të artit shtype rekl, am dhe shiko videon