Ja çfarë ndodhi me Flora Brovinën pasi e publikoj sot fotografinë

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka folur në RTV Dukagjini për fotografinë e publikuar nga ajo, shkruan Gazeta NewBorn.

Brovina tha se kjo fotografi e publikuar nga ajo është e vërtetë dhe se serbët kanë realizuar edhe filma të ngjashëm.

Brovina, ka thënë se nuk kërkon falje dhe se beson se ajo është vërtetë.

”Fotografia është e vërtetë. Nuk kërkoj falje është e vërtetë”, tha Brovina.

”Po kam folur, por jo sot. Ndërsa me familjen e vajzës së mitur po kam folur sot”, tha Brovina.

Më pas Brovina është ftuar nga Prokuria Speciale pas fotografisë së publikuar nga ajo.

Shfaqën detaje të reja për fotografinë

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka folur në RTV Dukagjini për fotografinë e publikuar nga ajo, shkruan Gazeta NewBorn.

Brovina tha se kjo fotografi e publikuar nga ajo është e vërtetë dhe se serbët kanë realizuar edhe filma të ngjashëm.

Brovina, ka thënë se nuk kërkon falje dhe se beson se ajo është vërtetë.

”Fotografia është e vërtetë. Nuk kërkoj falje është e vërtetë”, tha Brovina.

”Po kam folur, por jo sot. Ndërsa me familjen e vajzës së mitur po kam folur sot”, tha Brovina.

Më pas Brovina është ftuar nga Prokuria Speciale pas fotografisë së publikuar nga ajo.

Sipas raportimeve të fundit ajo është marr nga një film po’rnografik.

Vjen reagimi nga Serbia pas ngjarjeve të sotme në Kosovë – Skandaloze se çka thonë

I ashtuquajturi Drejtor i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç përmes një deklarate për shtyp ka reaguar për Rezolutën për Gje’nocidin Serb në Kosovë që u miratua sot në Kuvend.

Ai e ka quajtur dokument shpifës dhe se është rezultat i panikës të atyre që po përballen me akuza të kr’imeve të tyre, shkruajnë mediat serbe, transmeton Indeksonline.

“Shumë nga ata që ndërtojnë strukturën e një lloj gje’nocidi kundër vetë shqiptareve në duart e tyre mbajnë gjakun e vik’timave serbe.”

Vali Corleone Publ.Ikon Me Shkendije Mujaj Dhe Thot Ky Eshte Veq Fillimi Me Gjith Estraden Do Ta..

Shkëndija tregon me shumë se kurrë pas publikimeve të shumta me fot.jot e saj të lujta me të pra;pmet e saj, që nuk kanë lënë vend pa u shfaqur, tani ajo tregon dhe pjesët tjera te saja qe te gjith mes’hkujt lujn kur e sho hin shkendijen edhe n’qytet edhe ne tjera vende ku shfa qet kjo bukuroshe. Por tani Vali tranon tgjith kur e shfaq ket v1ddjo me Shkendije Mujaj.shtype rek,lamen me posht per video..

Është Reja E Sali Berishës, Po Nuk I Intereson Hiç! I Çet Krejt Në Fushë

Blogerja e njohur shqiptare dallon për stilin e saj të veçantë dhe elegant por të cilat i nxjerrin në pah dekoltenë e saj, shkruan GazetaBlic.

Këtë herë bukuroshja duket se e ka tepruar paksa.

Ndërsa ndodhet në vaskë, Armina ka ndarë disa foto mjaft joshëse ku për pak sa nuk i ka dalë gjoksi bombastik.Per me teper binduni vet duke Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,onn

Artistja shqiptare Roza Lati flet për pikën ‘G’!Ja ku duhet ta prekni një femër që të shpërthejë (VIDEO)

Artistja shqiptare Roza Lati flet për pikën ‘G’!Ja ku duhet ta prekni një femër që të shpërthejë (VIDEO)

Nuk ju nevojitet asnjë hartë për të gjetur pikën-G të saj, kjo është mënyra që do t’ju ndihmojë që ta kënaqni! Nuk jeni të detyruar më që të “kërkoni” pikën-G të saj që t’i krijoni kënaqësinë për të mos e harruar kurrë.Artistja shqiptare Roza Lati flet për pikën ‘G’ ja ku duhet ta prekni një femër që të shpërthejë Nuk ekziston ndonjë pikë konkrete e cila është si “sustë magjike” për kënaqësinë e saj .Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Skandal ne TopChanel: Nuk ndaloj dot së bëri s .*ae ks! U pallova dhe me njerin nga…! (VIDEO)

Skandal ne TopChanel: Nuk ndaloj dot së bëri s .*ae ks! U pallova dhe me njerin nga…! (VIDEO)

Skandal Ne TopChanel: Nuk ndaloj dot së bëri seeks! U pallova dhe me njerin nga….Prezantuesja shqiptare ka befasuar te gjithe ne emision me fjalet e saj. “Ndjehem keq por nuk mund të ndryshoj”, përfundon ajo letrën e saj….tani po kjo dukuri eshte shfaqur edhe tek ne ne nje emision ne topchanel shprehet e lirshme nje nga prezentueset shqiptare, ja cfar thot ajo per marredheniet me…..Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Kjo bukuroshe shqiptare e “tranoi” dynjanë

Kjo bukuroshe shqiptare e “tranoi” dynjanë
Një bukuroshe natyrale! Pa makeup, Shanina Shai ka treguar asetet e saj në bikine…pasi ka mohuar që të vendos grim.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Kohëve të fundit ajo mohon që s’paku bile buzët ti bëj grim..Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Berberja s *ek si, qeth dhe u hidhet sipër myshterinjve (Video)

Berberja s *ek si, qeth dhe u hidhet sipër myshterinjve

Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj.Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste flokët është bërë virale..Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Remzia ka dalë për iftar me shoqe, pamja e saj mori gjithë vëmendjen

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe për iftar e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on