Historia e trishtë/ I vd ,es bashkëshortja 8-muajshe shtatzënë në aks, ident, djali akuzon babain

Aksidenti i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin Levan-Fier ka përfshirë 3 automjete. Si pasojë ka mbetur e vdekur bashkëshortja 8-muajshe shtatzënë e Erionit. Mjeti me të cilin ajo udhëtonte, drejtohej nga babai i Erionit, Astriti dhe me të në makinë ka qenë gjithashtu edhe vajza e Erionit, vetëm 7 vjeç dhe nusja e vëllait së bashku me vajzën e saj, por që fatmirësisht ato nuk kanë marrë lëndime. Shikoje lajmin e plotë duke hapurRe’klamn më poshtë:

 

 

Artikull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *