E rendë/ Shqiptari le leter dhe me pas i hidhet trenit para, ku humbi jetën

Një person dyshohet se ka ndërruar jetë mëngjesin e sotshëm, pasi i ka dalë trenit përpara. Ngjarja ka ndodhur në Klinë të Kosovës.

Siç raportojnë mediat e atjeshme, dyshimet e para janë se personi që ka ndërruar jetë, i ka dalë vetë trenit përpara. Ai madje ka lënë edhe një letër pranë vendit ku është vetëflijuar. Vazhdo duke lexuar më shumë hape re’klamn më poshtë:

 

 

 

 

Artikull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *