Familja Shabani sot i përcjell, ah gjeni forcë ta përballoni këtë dh.imbje. Dy djemtë ikën kaq herët, oh ky mesazh prekës i shokëve

Nje dite pas aks, dentit qe i mori jeten dy te rinjve te familljeve Shabani, ne rrethrotullimin e Kolonjes, humbje e madhe per familjaret e te rinjeve qe mbetet ne kujtese, nuk kane munguar mesazhet ngushelluese te bashkmoshatareve te tyre.

Mbremjen e djeshme rreth orës 21:30, në aksin rrugor Lushnje–Fier,në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Kolonjës”, mjeti ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë ngelur të dëmtuar tre shtetas të cilët ishin pasagjer në këtë mjet.

Pasi u dërguan në Spitalin e Lushnjes në gjendje të rëndë, ndërroi jetë Jorges Shabani dhe me pas edhe Alteo Shabani nderkohe Alban Doksani 16 vjeç, ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Mesazhet;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *