Enca feston sot diten e veçantë të jetës saj.

Dita e sotme është e veçantë për Encën, kjo ngase sot feston ditëlindjen, duke mbushur plot 24 vjet jetë.

Ajo ka filluar të pranojë urimet e ditëlindjes që nga orët e para të kësaj dite, si nga fansat ashtu edhe miqtë.

Me të kaluar akrepat orën 12:00 pas mesnatës, ajo u befasua me një tortë, ku i shkruanin vitet dhe “Urime 100”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Jealous”, ndërsa ka paralajmëruar një këngë të re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *