Elvana Gjata ndihet shumë e zhgenjyer nga Ermal Mamaqi dhe arsyeja është kjo.

Miqësia mes Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës duket se është rritur edhe më shumë prej ngjarjeve të vitit të kaluar, kur i fejuari i kësaj të fundit u përfshi në një përleshje në qendër të Tiranës.

Ermali gjithmonë thumbues me komente në rrjetet sociale, mundohet që t’ia ngreh lart disponimin mikeshës së tij, por kësaj radhe duket se e ka zhgënjyer Elvanën.

Gjata postoi dy fotografi në rrjetin social “Instagram”, ndërsa komenti i Mamaqit ishte ky:

Duket se Elvana ka pritur një thumb edhe më të madh, pasi që në fotografin e parë ajo shihet bashkë me një mashkull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *