E lindur që të jet e bukur, ja si duket Xhensila pa grim

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura në publik.

Janë paraqitjet e Xhensilës ato që zënë hapsira të mëdha në mediet rozë.

Së fundi, Xhensila ka dalë pa vendosur grim, mirëpo edhe pse e pa grimosur ajo duket shumë e bukur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *