Pamje brenda shtëpisë luksoze të Bleros dhe Afronës

Këngëtari i njohur Blero ka disa javë që kurorizoi dashurinë me martesë me modelen bukuroshe Afrona Dika.

Dasma e tyre madheshtore bëri bujë në mediat, ngase gjithqka ishte organizuar në mënyrën më të mirë.

E pas dasmës çifti vazhdimisht po ndanë imazhe të ndryshme nga aktivitetet e tyre.

Është Blero ai i cili së fundi ka publikuar një fotografi duke fokusuar një pjesë brenda shtëpisë së tij.

Aty shihet një pjesë e pishinës e cila duket se ka një hapësirë mjaft të madhe dhe duket shumë luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *