Ky vogëlush sot është një reper shumë i famshëm (FOTO)

Padyshim se është një nga reperët më të suksesshëm në vendin tonë.

Bëhet fjalë për reperin Ledri Vula, të cilin shumica e ka njohur pasi shumë mimika i ka akoma te ngjashme me ato të fëmijëris së tij. Në foton që ju kemi siguruar ai ishte pothuajse 5vjeç  dhe fotua është bërë nga prinderit e tij. Sot ai është një nga reperat më të famshem shqiptar e jo vetëm.Në fotografinë më poshtë mund të shikoni se si dukej reperi kur ishte fëmijë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *