Kapje flokësh, grushte e shkelma, plas keq sherri mes tre grave në autostradë

Një përleshje mes tre grave, e shkaktuar nga një manovrim i gabuar në një autostradë në SHBA ka bërë mjaft bujë në mediat e huaja.

Pamjet tronditëse të bëra virale në rrjet tregojnë një grua me një makinë të zezë që i pret rrugën një automjeti tip Hyundai, gjë e cila shkaktoi “tërbimin” e shoferes.Siç shihet dhe në video, drejtuesja e mjetit Hyundai del nga makina me një shkop bejsbolli në dorë dhe i vërsulet shoferes së makinës së zezë. Vazhdo më poshtë shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *